TELEFON


ALOTURKNET ŞİRKET PROFİLİ :

2008 yılından bu yana telekomünikasyon sektöründe faaliyet gösteren ALO TELEKOM, kurumsal ve bireysel abonelerine üstün servis kalitesi anlayışıyla iletişim hizmetleri sunmaktadır. Bireylere, özel veya kamu kurum ve kuruluşlarına telefon, internet, SMS, VPN erişimi, elektronik posta, barındırma, bakım ve işletim, ağ güvenlik ve danışmanlık ve diğer ek IP hizmetleri sunan firmamız, girişimci ve yenilikçi çalışma misyonu ile müşterilerinin beklentilerini karşılayan hizmetler vermektedir.

ALO TELEKOM, abonelerine telefon, internet ve SMS hizmetlerini güvenli ve performanslı yüksek kullanım imkânı sağlamaktadır. Ayrıca müşteri bazlı yapmış telekomünikasyon çalışmalarıyla hizmetlerini her geçen gün daha da üst seviyeye çıkartan şirketimiz, abonelerine avantajlı görüşme ve SMS paketleriyle yardımcı olmaktadır.

Şirket politikasının öncelikli olarak müşteri memnuniyeti olarak belirleyen firmamız, avantajlı tarifeleriyle maliyet kaygısının önüne geçerken; sunduğu profesyonel çözümlerle telefon, data ve SMS erişim teknolojisi sayesinde işletmelerin yüksek iletişim giderlerinde bir planlama yaparak kârlarının artmasına olanak tanımaktadır.

Genç ve dinamik olan şirketimiz planlı ve doğru çalışmanın verimliliği ile bünyesinde oluşturduğu müşteri portföyü ile kısa zamanda sektördeki öncü firmalar arasında yerini almıştır. Telefon, internet, SMS, IP MPLS VPN (özel sanal ağ), veri merkezi ve barındırma hizmeti sunduğumuz müşterilerimizden bir kısmını referans listemizde bulabilirsiniz. Araştırma ve geliştirmeye önem vererek, dünya kalite yeterliliklerinden ve gelişen teknolojiden asla geri kalmamak ve koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak şirketimizin temel politikasıdır.   
Şirket Profili
Bilgi Güvenliği Politikası
Referanslar
İletişim