TELEFON


TurkNet Numara Taşıma ve Tahsis Hizmeti

TurkNet Numara Taşıma ve Tahsis Hizmeti, kurumların sabit telefon hizmeti ihtiyacının TurkNet tarafından sağlanan ve yönetilen bir erişim hizmetiyle, TurkNet omurgası üzerinden, yüksek kalitede ve düşük maliyette karşılanmasını sağlar.


TurkNet Numara Taşıma ve Tahsis Hizmeti'nin Teknolojik Altyapısı :  


Numara Taşıma Hizmeti Nedir?

Numara taşıma hizmeti, PSTN, ISDN-PRI gibi farklı alt yapılar üzerinden, TurkNet dışında başka bir operatörden alınan sabit telefon hizmeti kapsamında kullanılan coğrafi numara/numaraların (0212, 0312, 0232 vb. il alan koduna sahip numaralar) ve coğrafi olmayan (0850 ile başlayan göçebe numaralar) numara/numaraların TurkNet’ e taşınmasını ve sabit telefon hizmetinin TurkNet’ten almasını kapsayan hizmettir.


Numara Tahsis Hizmeti Nedir?

Numara tahsis  hizmeti, TurkNet coğrafi numara bloklarından (0212, 0312, 0232 vb. il alan koduna sahip numaralar) ve/veya TurkNet coğrafi olmayan numara bloklarından (0850 ile başlayan göçebe numaralar) numara tahsis edilmesi suretiyle sağlanan sabit telefon hizmetidir.


TurkNet Numara Taşıma ve Tahsis Hizmeti'nin avantajları nelerdir?  

  Kolay ve Sorunsuz Taşıma: Numara taşıma hizmeti kapsamında telefon numaraları, müşterilerin mevcut alt yapı ve kullanım alışkanlıkları değişmeden kolayca TurkNet’e taşınır.

  Yeni Numara Tahsisi: 0850 ile başlayan numaralar dahil, ihtiyacınız olan yeni numaraları TurkNet sizin için tahsis eder.

  Tek Fiyata Çift Hizmet: Sabit telefon hizmetiyle birlikte internet veya MPLS VPN hizmetini tek fiyata alabilirsiniz. TurkNet Numara Taşıma ve Tahsis Hizmeti teknolojisi, Voice over Internet Protocol (VoIP) ve Multi-Protocol Label Switching (MPLS) tabanlıdır. Kullanılan bu teknolojiler, telefon görüşmelerinizin internet ve veri aktarımı için kullanılan TurkNet erişim hizmeti üzerinden aynı anda kaliteden ödün vermeden gerçekleşmesini sağlar.

  Her Yöne Tasarruflu Dakika Paketleri: İhtiyacınıza göre belirleyebileceğiniz ve HerYöne* aramaları içeren tasarruflu dakika paketleriyle görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. (*Şehiriçi, Şehirlerarası, Yurt içi GSM, Uluslararası kademe 1 ülkeleri sabit telefon numaraları, STH/Alternatif Telekom Operatörleri numaraları)

  TurkNet Kurumsal Hesap Yönetimi: Arama kayıtlarınıza, güncel kullanım bilgilerinize ve fatura bilgilerinize 7/24 http://cco.turk.net/ ara yüzünden size özel kullanıcı adı ve şifreyle her an, her yerden ulaşabilirsiniz.

  Ayrıntılı Fatura: Şehir içi konuşmalarınız dahil, tüm konuşma detaylarınız her ay faturanızla size ulaşır.Sık Sorulan Sorular İçin Tıklayınız

   
TurkNet Numara Taşıma ve Tahsis Hizmeti nedir ?
TurkNet Numara Taşıma ve Tahsis Hizmeti'nin avantajları nelerdir ?
Teknolojik Altyapı
Sık Sorulan Sorular